O nas

Fabryka Idei Sp. z o.o. działa na rynku od 2001 roku łącząc doświadczenie i profesjonalizm jej założycieli. Fabryka Idei jako agencja Public Relations świadczy usługi dla firm i instytucji na czterech zakładach produkcyjnych:

  • Public Relations
  • Wydawnictwa Firmowe
  • Marketing Zintegrowany
  • Butik Kreatywny CSR.

Działamy kompleksowo, nasi Inżynierowie tworzą sukces naszych Klientów począwszy od strategii, poprzez prace projektowe – kreacja, utrzymanie ruchu i kontrole procesów produkcyjnych, aż po finalne zadowolenie naszych Klientów.

Każde z projektów przez nas realizowanych ma swój unikalny, niepowtarzalny charakter, bo prowadzone jest od początku do końca przez kreatywny i doświadczony zespół w myśl zasady: OD IDEI DO SUKCESU. Realizujemy działania dające wymierne korzyści i wspierające sprzedaż. Kluczowa jest dla nas świadomość potrzeb i aspiracji Klienta, specyfika firmy i jej grup docelowych, które w połączeniu ze znajomością rynku, naszym doświadczeniem i intuicją zapewniają sto procent skuteczności i satysfakcji.

Jesteśmy przekonani, że nowoczesne podejście naszego zespołu do realizowanych zadań wzbogaci i uskuteczni działania Państwa firmy.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Katarzyna Sudoł Prezes Zarządu
Piotr Wawrzynów Wiceprezes Zarządu - Dyrektor Kreatywny
Fabryka Idei Sp. z o.o.

Najnowsze twarze modelek

Najnowsze twarze modeli